Spier PS vin til kun 40 kr. og Rahbek indbagte rejer for en ti'er - se de lokale dagligvaretilbud

dato

Vi har gennemgået denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Rønde og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra DagliBrugsen, Coop365, Meny, Netto og Rema 1000.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!

DagliBrugsen: Spier PS vin til kun 40 kr.

DagliBrugsen tilbyder den populære Spier PS vin fra Sydafrika til en fantastisk pris på kun 40 kr. pr. flaske. Du sparer hele 79,95 kr. i forhold til før-prisen på 119,95 kr. Tilbuddet gælder fra fredag den 21. november til torsdag den 4. december.

Coop365: Kohberg brød til 10 kr.

Hos Coop365 kan du finde Kohberg brød i flere varianter til en pris af kun 10 kr. pr. pakke. Tilbuddet gælder fra torsdag den 27. november til onsdag den 3. december.

Meny: Magnum eller Frisko is til 22 kr.

Meny har et godt tilbud på Magnum eller Frisko is, hvor du kan vælge mellem flere varianter til kun 22 kr. pr. æske. Tilbuddet er gældende fra fredag den 28. november til torsdag den 4. december.

Netto: Rahbek indbagte rejer, laks eller sej for 10 kr.

Netto har et uimodståeligt tilbud på Rahbek indbagte rejer, laks eller sej til kun 10 kr. pr. pakke. Prisen gælder kun ved køb af hele forpakninger. Tilbuddet gælder fra lørdag den 29. november til og med fredag den 5. december.

Rema 1000: Coca-Cola, Fanta, Tuborg Squash, Schweppes til 8 kr.

Rema 1000 har et lækkert tilbud på forskellige sodavandsvarianter som Coca-Cola, Fanta, Tuborg Squash og Schweppes til kun 8 kr. pr. flaske. Tilbuddet gælder fra søndag den 30. november til lørdag den 6. december.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.